Partnerstwo dla sukcesu

Partnerstwo dla sukcesu.

"SEMI" sp. z o.o. jest pomysłodawcą oraz wykonawcą przedsięwzięcia inwestycyjnego polegającego na prowadzeniu sieci wyspecjalizowanych sklepów pod marką „UŻYWKI ŚWIATA”. Pierwszy punkt handlowy powstał 07 czerwca 2005 roku.

Sprawdzona koncepcja oraz skuteczny know-how pozwala na efektywne prowadzenie sklepu oferującego największy wybór alkoholi mocnych, win, piw, tytoni, cygar, papierosów, akcesoriów dla palaczy i nie tylko, oraz wszelkiego rodzaju legalnych używek z całego świata.

Nietuzinkowe, niszowe sklepy, które wystrojem, wyborem i jakością towarów oraz obsługą świadczoną przez profesjonalną kadrę systematycznie uczestniczącą w szkoleniach, stanowią alternatywę dla klienta zainteresowanego zakupem szeroko pojętej używki.

Sprzedaż prowadzona jest poprzez bezpośredni kontakt klienta. Pozwala to nie tylko wybrać produkt najbardziej właściwy dla gustu i smaku, ale również po za zaspokojeniem ciekawości dotyczącej pochodzenia produktu i sposobu jego wytworzenia stanowi dla klienta swoistą formę szkolenia i ma wpływ na budowanie z nim trwałych relacji.

POBIERZ KATALOG "PARTNERSTWO DLA SUKCESU".

Kalendarium

star

Dzisiaj

Nasi klienci i kontrahenci, doceniają markę za bardzo duży i zróżnicowany asortyment, niepowtarzalny klimat zakupów, efektowny wygląd sklepu, atrakcyjne ceny i profesjonalizm obsługi.

handshake

2010 Franczyza

Rozpoczęliśmy działania zmierzające do budowania systemu franczyzowego opartego na wspólnej grupie zakupowej. Mając doświadczenie w prowadzeniu 17 własnych sklepów oraz 6 sklepów w systemie franczyzowym oferujemy Państwu gotowy produkt biznesowy, który został przygotowywany w sposób rzetelny i cierpliwy, eliminując wszystkie jego niedoskonałości oraz minimalizując ryzyko naszego potencjalnego partnera.

public

2009 Własny Import

Rozpoczęliśmy działania w zakresie własnego importu alkoholi. Dzisiaj w naszych sklepach dostępne jest ponad 300 pozycji wyjątkowych win z całego świata i systematycznie zwiększamy ich różnorodność. To między innymi na własnym imporcie i w niedalekiej przyszłości również produkcji, chcemy budować siłę naszej sieci.

license

2006 Znak Towarowy

W dniu 14 marca 2006 roku marka "UŻYWKI ŚWIATA" otrzymała prawo ochronne na znak towarowy i została zastrzeżona przez Urząd Patentowy Rzeczpospolitej Polskiej.

store

2005 Pierwszy Sklep

07 czerwca 2005 roku powstał nasz pierwszy punkt handlowy.

Współpraca

Nawiązując współpracę z naszą spółką otrzymujecie Państwo wszystkie rozwiązania i korzyści handlowe funkcjonujące w naszej sieci. Świadczymy pełną analizę formalno-prawną i finansową, prowadzimy szkolenia z organizacji i zarządzania sklepu oraz znajomości i wiedzy o oferowanych produktach. Polityka naszej sieci jest w 100% oparta na haśle: „jeden za wszystkich, wszyscy za jednego”.

Jako nieliczni opieramy nasze działania na „Kodeksie Etyki Udzielania Franczyzy”, który jest produktem końcowym opracowanym przez Europejską Federację Franczyzy utworzoną 23 września 1973 roku.

Od naszych partnerów oczekujemy:

  • pasji i chęci odniesienia sukcesu,
  • osobistego zaangażowania się we wspólne przedsięwzięcie,
  • zdolności organizacyjnych i interpersonalnych,
  • zdolności do sfinansowania przedsięwzięcia,

W przypadku zainteresowania naszą ofertą współpracy prosimy o kontakt na: partnerstwodlasukcesu@uzywkiswiata.net